... a ještě pár koled!

Zakončení vánočního období podle církevního roku se zúčastnili v Brně - Komárově v kostele sv. Jiljí žáci kytarového, houslového, pěveckého a flétnového oddělení, kde přednesli několik skladeb a na závěr směs koled v pořadu, který byl nazván ... a ještě pár koled! Jako vždy příjemné a vstřícné prostředí umocnil Otec Stanislav Drobný pozváním na faru na malé občerstvení. Prostor kostela umožní našim žákům postavit se k interpretaci skladeb trochu odlišným způsobem. než je tolmu v klasických hudebních sálech, ve kterých běžně naši žáci hrají. Je to poznání akustických odlišností, které právě v kostelích bývá většinou mnohem lepší než je běžné a žáci si svou hru či zpěv mohou mnohem lépe vychutnat. Divácká odezva nám dal rozhodně za pravdu!