Notička, Výtvarníček, Taneční přípravka pro nejmenší

Milí žáci, vážení rodiče!

Vzhledem k velkému počtu dětí, které škola nemohla přijmout ke studiu pro naplněnou kapacitu školy, škola organizuje v rámci doplňkové činnosti kurzy hudební - "Notička" (vede MgA. Jana Havlíková), výtvarné - "Výtvarníček"( pod vedením MgA. Anny Sypěnové) a taneční - "Taneční přípravka pro nejmenší", (pod vedením p. uč. Ivony Grégrové), které jsou určeny dětem od 4 let věku. Do těchto kurzů je stále možné se hlásit prostřednictvím elektronického formuláře zde na stránkách školy. V přihlášce, prosíme, zaškrtněte obor - hudební, výtvarný nebo taneční.

Žáci, kteří prošli přijímací zkouškou a nebyli přijati, tedy jejijchž přihlášku již máme, budou elektronickou poštou obeznámeni o možnosti výuky v této alternativě studia úrovně základního uměleckého vzdělávání.

Výuka se koná jednou týdně v odpoledních hodinách - většinou kolem 16.30, trvá 45 - 75 minut (dle věkového složení žáků kurzu).

Cena kurzu se rovná přibližně ceně ročního školného žáků přípravného studia ve všech oborech.

Při tvorbě rozvrhů kurzů přihlížíme k časovým možnostem zákonných zástupců. Pro podrobnější informace se obracejte přímo na vedení školy.

Mgr. Šárka Brychová, ředitelka školy