Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN (keyboard)

V úterý, 29. 1. 2013, se uskutečnilo historicky první školní kolo ve hře na EKN (elektronické klávesové nástroje, v našem případě keyboard). Doposavad byl tento nástroj opomíjen jako umělecky "nehodný" studia, neboť hraje takřka sám. Ale doba postoupila a na kvalitní nástroj vykouzlí náhernou hudbu opravdu jen ten, kdo  jej velice dobře ovládá.

Školního kola se zúčastnili žáci Ing. Petra Veselky Kateřina Machová ve II. kategorii, Marek Mach v V. kategorii a žačka Mgr. Ivo Bartoše Tereza Koutná v VII. kategorii. Všichni si připravili poměrně náročný program, který je ovšem vyžadován při postupu do dalších kol soutěže. Všichni hráli s přehledem, zpaměti, bez vážnějších  zaváhání. Proto se soutěžní porota rozhodla udělit všem první místa v jejich kategorii a poslat je do okresního kola, kde budou reprezentovat naši školu.

Držíme jim palce!