Výuka od 10. 5. 2021

Vážení rodiče!

Od 10. 5. 2021 dochází v organizaci výuky na ZUŠ Slunná k těmto změnám:

Výuka může probíhat ve složení 3 žáci a 1 pedagog. Žáci i nadále nebudou na ZUŠ testováni Do počtu tří ani nebudeme požadovat žádné potvrzení o absolvovaném testu.

Mimo budovu školy je možné organizovat konzultace až pro 20 žáků. V takovém případě již ovšem musíme požadovat čestné prohlášení o absolvování antigeníího testu žáků. Do počtu 3 žáků ani venku testy požadovat nemusíme.

Veškerou výýku si takto budou organizovat pedagogové sami, s případnými dotazy se obracejte přímo na ně.

Výuka HUDEBNÍ NAUKY bude nadále probíhat distančně. Pokud někdo projeví zájem, může si samozřejmě domluvit s pedagožkami hudební nauky konzultace. Výuka souborů a komorní hry bude probíhat  v omezeném režimu dle pokynů vyučujících, kteří musí dodržovat mimořádné opatření platící od 10. 5. 2021 do odvolání.

S přáním již jen lepších dnů