Znovuotevření budovy školy Slunná 11 pro žáky

Vážení a milí žáci i rodiče!

Vzhledem k epidemiologické situaci a rozvolňování stávajících mimořádných opatření v souvislosti s ukončením nouzového stavu Vám oznamuji tyto konkrétní pokyny týkající se organizace výuky, pokud se nezmění situace nebo MŠMT nevydá nové pokyny:

1. PREZENČNÍ VÝUKA FORMOU 1 UČITEL X 1 ŽÁK NA ZUŠ SLUNNÁ (tedy jen individuální výuka žáků hudebního oboru)BUDE ZAHÁJENA ZA TÝDEN V PONDĚLÍ 19. 4. 2021. OD TOHOTO DATA JE MOŽNÁ TAKÉ INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ŽÁKŮ HROMADNÝCH OBORŮ (KONZULTACE ABSOLVENTŮ, PŘÍPADNĚ ZÁJEMCŮ O STUDIUM NA STŘEDNÍ NEBO VYSOKÉ UMĚLECKÉ ŠKOLY)

2. Žáci na ZUŠ PROZATÍM NEMUSÍ být testováni na Covid-19!

3. Při výuce je nutné dodržovat všechna ostatní opatření, která již znáte: mít respirátor (mimo hráčů na dechové nástroje a zpěváků), používat dezinfekci na ruce. Pravidelné větrání učeben je zajištěno! Pokud možno prosíme omezení doprovodů žáků až do učeben!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------