Distanční výuka během platnosti mimořádných opatření

Vážení žáci a rodiče!

Během těchto náročných dní, kdy se všichni snažíme vyrovnat s pro všechny naprosto novou situací, se připravují pedagogové ZUŠ Slunná na výuku, a to v distanční podobě.

Pro mnoho našich pedagogů je tato situace naprosto nová a vlastně nikdo s ní nemá zkušenosti, které se nyní budeme snažit nasbírat ve spolupráci s Vámi a Vašimi dětmi. Obtížnost stávajících okolností spočívá zejména ve faktu, že výuky hry na hudební nástroj, zpěv, výuka výtvarného oboru či tanečního oboru vyžaduje osobní přítomnost pedagoga při výuce. Budeme však hledat možnosti, jak ze stávající situace vyzískat co nejvíce pozitivních faktorů. Jedním z nejdůležitějších bude posílení samostané umělecké tvůrčí stránky Vašich dětí.

Doufáme, že se nám naše záměry ve spolupráci s Vámi podaří zrealizovat a posunout tak pedagogický proces uměleckých oborů do úplně nové roviny.