Školní vzdělávací program

Ve školním roce 2018/2019 bude poprvé probíhat výuka ve všech ročnících základního uměleckého bzdělávání podle Školního vzdělávacího programu školy.

Vážení rodiče a prarodiče, jakož i žáci, seznamte se, prosím, s jeho textem. Rádi přijmeme jakékoliv připomínky pro jeho případné doplnění.

Výuka na ZUŠ Slunná probíhá v hudebním oboru - předměty: hra na klavír, housle kytaru, elektrickou kytaru, zobcovou flétnu, flétnu, EKN (elektrické klávesové nástroje), sólový zpěv. Nedělitelnou součástí výuky na zuš je výuka hudební nauky, povinná pro 1. 5. ročník studia, koletivní interpretace - povinná od 4. ročníku vzdělávání (tuto povinnost je možné si splnit  výukou sborového zpěvu ve všech předmětech).

Dále škola poskytuje základní umělecké vzdělávání v tanečním a výtavrném oboru, včetně možnosti přípravy k přijímacím zkouškám na příslušné školy vyššího stupně.

Přiložené dokumenty

To Top ↑