Přání krásných vánoc a Nového roku 2021

Dobrý den vážení rodiče a děti,

posílám fotografii, která vznikla u příležitosti tvorby betlému, který měl vycházet z podoby členů rodiny.
Některé děti během prezenční výuky modelovaly Marii, Josefa a Ježíška, další svoji rodinu, všechny tvořily pozadí.
Pro kompozici fotografie jsem nakonec vybrala směs různých figurek a pozadí od čtyř různých autorů.

Musím říci, že výběr z tolika originálních a úžasných keramických figurek a malovaných pozadí byl velmi těžký.
Mimo to všechny děti, které za jednu troj-hodinovku stihly vymodelovat tyto postavy a druhou namalovat několik kusů malovaných pozadí, prokázaly, to, že jsou velmi šikovné a kolik talentu i dovedností v nich vězí.

Doufám, že Vám betlém vytvořený vašimi dětmi doma bude dělat radost. Už nyní se moc těším na to, jak spolu budeme tvořit v roce následujícím.

Touto formou Vám přejeme krásné vánoce, pevné zdraví, štěstí a úžasný Nový rok 2021:)
Učitelky výtvarného oboru ZUŠ Slunná