16. 5. - 27. 5. 2022 - přijímací zkoušky pro školní rok 2022/2023, místo konání: SLUNNÁ 11, BRNO KOMÁROV

Požadavky přijímacích zkoušek na ZUŠ Slunná:

Hudební obor - jakýkoliv hudební nástroj nebo zpěv: zpěv libovolné písně

opakování rytmických modelů vytleskáváním

pokud dítě již umí hrát na nějaký hudební nástroj, může zahrát libovolnou skladbu nebo její část

Výtvarný obor: domácí práce dětí

zpracování jednoduchého výtvarného úkolu dle věku a vyspělosti dítěte

Taneční obor: opakování rytmických modelů

jednoduché pohybové sestavy - cvičení - dle pokynů učitelky

Přijímací zkoušky nových žáků se konají od 16. 5. - 27. 5. 2022 v pracovních dnech v čase 14.00 - 17.00 hod.

Pokud chcete dojít a absolvovat zkoušku bez čekání, vyplňte, prosíme, přihlášku přes tento odkaz - https://www.izus.cz/prihlaska_do_zus/?zus=33 -  a zároveň si zaregistrujte na webových stránkách čas a den zkoušky. Přihlášku si tisknout nemusíte. Registrační systém bude funkční od 1. 2. 2022.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY SE BUDOU KONAT POUZE NA ZUŠ, SLUNNÁ 11 V BRNĚ KOMÁROVĚ V UČEBNÁCH DLE HARMONOGRAMU, KTERÝ NALEZNETE NA HLAVNÍ NÁSTĚNCE PŘI VSTUPU DO ŠKOLY. NA ZŠ MĚŠŤANSKÁ NENÍ MOŽNÉ ORGANIZAČNĚ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY REALIZOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.